هتل 5 ستاره البوستان

تجربه خدمات جهانی در کاخ آل بستان، هتل ریتز کارلتون

این ویژگی ۳ دقیقه پیاده روی از ساحل است. این مجتمع لوکس ۵ ستاره در کنار کوههای الحجر با منظره دریا از عمان، تجربه ی منحصر به فرد کاخ را نشان می دهد و هنرمند مهمان نوازی عمانی را نمایش می دهد. Spa Six Senses در کاخ آل بستانان انواع درمان های آبگرم را با ۱۷ اتاق درمان بزرگ و یک منطقه عضو خانم ها شامل ساحل خصوصی ارائه می دهد.

کاخ آل بستان، یک هتل ریتز کارلتون، اتاق های لوکس و سوئیت با تراس های خصوصی دارد. همهی اتاقها دارای کتری برقی، مینی بار و تلویزیون تختخواب هستند. بعضی از اتاق ها دارای یک استراحت است.

کودکان و نوجوانان به Ritz Kids دسترسی پیدا می کنند و یک برنامه جذاب برای کودکان در تمام سنین برای شرکت در جشن های مختلف ساحلی و بیرون از منزل، از جمله snorkeling ریف البستن، تنیس روی میز، فوتبال ساحلی، هنر و صنایع دستی است. این برنامه همچنین کودکان را دعوت می کند تا مکان های مختلفی را برای کشف فرهنگ و آداب و رسوم محلی مانند کشف حنا، کارگاه های فرهنگی عمان، داستان داستان های عربی و یا تور هتل برای دیدار با قهرمان مشهور کاخ دعوت کنند.

Palace Al Bustan دارای ۳ رستوران است که انواع غذاهای بین المللی را در اختیار شما می گذارد. آل خیران تراس یک رستوران ناهارخوری روزانه است و از استخر بی نهایت و دریا عمان است. رستوران غار ساحلی یک رستوران مخصوص ظاهری ساحلی است که تازه ترین ماهی و غذاهای دریایی را خدمت می کند. رستوران چین مودار برنده جایزه غذاهای معتبر چینی را در یک محیط پیچیده و در عین حال راحت فراهم می کند. مهمانان همچنین می توانید با یک استخر در BLU Bar یا یک چای طعم منحصر به فرد با مدیتیشن مدرن در The Atrium Tea Lounge یک کوکتل داشته باشید.

فرودگاه بین المللی مسکات درایو ۴۵ دقیقه است. مرکز شهر مسقط و کاخ آلالام در ۲۰ دقیقه با هتل فاصله دارند. اجاره اتومبیل می تواند توسط کارکنان ۲۴ ساعته تنظیم شود. پارکینگ رایگان پارک در هتل Al Bustan Palace، هتل Ritz-Carlton در دسترس است.

ساحل البستن عالی است برای شنا و غذا و نوشیدنی.

این اموال همچنین دارای یکی از مکانهای با رتبه بالا در مسقط است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

زوج ها به طور خاص مانند محل سکونت – ۹٫۲ برای یک سفر دو نفره.

این ملک نیز برای بهترین ارزش در مسقط رتبه بندی شده است! در مقایسه با دیگر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر برای پول خود پول می گیرند.

ما به زبان خودتان صحبت می کنیم!